تگ ایمنی

مرحله ۱: پیام مناسب برای شما را انتخاب کنید:

تگ یک پانل کلمه سیگنال با پیام هایی مانند “خطر” یا “احتیاط” با یک نماد هشدار ایمنی داشته و دارای یک مثلث با علامت تعجب برای نشان دادن خطر است. این در اعلامیه های ایمنی یا برچسب های ایمنی استفاده نمی شود. مثلث باید همان رنگی است که علامت کلمه سیگنال باشد، و عالمت علامت تعجب باید همان رنگ پس زمینه صفحه کلید سیگنال باشد. به این ترتیب، برچسب دارای کنتراست و دید مطلوب است.

بهترین هدر چیست؟

ANSI Danger Tag Headerخطر : فقط در موقعیت های شدید استفاده کنید. این ایده آل برای شرایط خطرناک است که اگر اجتناب نکنید، باعث مرگ و یا آسیب جدی خواهد شد. این کلمه باید در حروف ایمن سفید در پس زمینه ایمنی مستطیل شکل باشد.

ANSI Warning Tag Headerهشدار : این مورد برای شرایطی است که در صورت اجتناب شدن، باعث مرگ یا صدمه جدی می شود. کلمه WARNING باید در حروف ایمن سیاه و سفید در پس زمینه ایمنی پرتقال باشد.

ANSI Caution Tag Headerهشدار : یک وضعیت خطرناک را نشان می دهد که، اگر اجتناب ناپذیر باشد، می تواند منجر به آسیب جزئی یا متوسط ​​شود. با نماد هشدار ایمنی استفاده کنید.

ANSI Notice Tag Headerتوجه : این هدر برای پیام های مربوط به آسیب های ملکی، آسیب های شخصی بهتر است.

مرحله ۲٫ قالب آن را با مرز برچسب:

ANSI Tags


یک مرز را انتخاب کنید تا پیام را محاصره کنید. مرز برچسب باید با رنگ پانل پیام برابر باشد و از همان رنگ از پانل کلمه استفاده شود.

مرحله ۳٫ ایجاد پیام

پیام بر روی یک برچسب نشان دهنده نوع خطر موجود، نتیجه عدم رعایت خطر و چگونگی اجتناب از آن است.

 

نوشته شده در بهمن ۲۱, ۱۳۹۷ توسط مدیر وب سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*